Про компанію

Компанія «КИЇВТРАНСЛОГІСТИК» вийшла на ринок транспортних послуг у 2016 році. Вже п’ятий рік поспіль наша команда доводить свою професійність та надійність. За цей час наші водії встигли здійснити понад 200 тисяч рейсів для провідних українських та іноземних компаній.

Наш автопарк налічує 300 транспортних засобів провідних марок, які можуть виконувати перевезення вантажу різних обсягів із чітким дотриманням найсуворіших вимог. Ми вболіваємо за успіх наших клієнтів і тому знаходимо індивідуальний підхід до вирішення кожної окремої логістичної задачі.

Динаміка валового доходу (млн грн)

%
Валовий дохід, млн грн

Динаміка об'єму перевезень (тис. т)

%
Об'єм перевезень, тис. т

Наші показники

Станом на сьогодні у власності компанії нараховується більше 300 одиниць власного транспорту віком не старше 2 років.

Автопарк «КИЇВТРАНСЛОГІСТИК» нині налічує понад 200 транспортних засобів віком не старше 2 років. Усі автомобілі обладнані GPS-трекерами, завдяки чому наші клієнти можуть відстежувати переміщення вантажів в онлайн-режимі. До того ж наші партнери можуть скористатися можливістю розміщення рекламних зображень свого бренду на транспортних засобах, що їх обслуговують.

Ми відповідально ставимося до виконання професійних задач і не забуваємо піклуватися про стан здоров’я своїх працівників. Задля цього на території нашого автопарку було створено медичний пункт із штатним медичним працівником, який забезпечує щоденний огляд наших співробітників. Усі водії «КИЇВТРАНСЛОГІСТИК» мають медичні книжки, а транспортні засоби – санітарні паспорти.

 • >100

  клієнтів і партнерів
 • >200

  залізних коней Mercedes
 • 500

  тис. тонн

  сумарного вантажу
 • 16

  млн км

  загального автопробігу

наш автопарк

Наше кредо – лояльність та індивідуальний підхід до потреб клієнта.

Наша місія – надання високоякісного сервісу.

Наші пріоритети – висока швидкість виконання задач і оптимізація витрат наших клієнтів.

Наша мета – успіх наших партнерів.

Наши партнери

Співпраця, якою ми пишаємося